top of page
Yellow Stairs

5 viešbučiai VILNIUJE 

dovydas-zilinskas-nBOXGN1_kVk-unsplash.jpg
White Background

Studiohotel 

METRO ROOM

Dariaus ir Girėno g. 42 (Naujininkai)

Patogiai įrengtas  motelis prie Vilniaus Oro uosto ir IKEA. Iki miesto centro 5 km, 5 min. automobiliu, 15 min. viešuoju transportu. 

Rinktis kambarį ir

UŽSAKYTI IŠKART

Rezervuokite telefonu / el. paštu:

SH CLOUDS 

Dariaus ir Girėno 42b, Vilnius (Naujininkai)

 

Jau 2024 vasarą pasiūlysim verslui virš 30 modernių STUDIOHOTEL BUTŲ-STUDIJŲ šalia Vilniaus Aerouosto. Talpinančių virš 50 keliautojų verslo darbuotojų. 

SH CENTRAL

Želvos g. 8, Vilnius (Žvėrynas)

 

Jaukiai įrengtas šiuolaikiškas bendrabutis miesto centre. Nuosavų namų gatvėje, žalia aplinka, privatus kiemas poilsiui ir automobilių parkavimui. Dviviečiai, triviečiai ir daugiaviečiai kambariai. Iki prekybos centro Panorama 300 m, iki miesto centro 2 km. 

Želvos 8 central

Želvos g. 8, Vilnius

SH AERO

Dariaus ir Girėno g. 61 (Naujininkai)

Patogiai įrengtas  motelis prie Vilniaus Oro uosto ir IKEA. Iki miesto centro 5 km, 5 min. automobiliu, 15 min. viešuoju transportu. 

Dviviečiai ir daugiaviečiai kambariai. Su privačiais ar bendrais patogumais - priklausomai nuo pasirinktos kainos. Patogiai įrengtos bendros virtuvės, o dalis kambarių turi privačias mini virtuvėles.  Erdvus ir apželdintas vidinis kiemas su pavėsine poilsiui. Prižiūrima ir tvarkoma aplinka.

Želvos 8 central

Želvos g. 8, Vilnius

SH CLASS

Kauno g. 34, Vilnius (Naujamiestis)

Šviesus ir tvarkingas šiuolaikiškas bendrabutis šalia miesto centro. Pastate įsikūrusios ir mokymo įstaigos, biurai, kelios nebrangios kavinės. Kitoje gatvės pusėje degalinė.

Dviviečiai, triviečiai ir daugiaviečiai kambariai. Mini valgomosios zonos kambariuose. Erdvi bendra virtuvė su TV. Automobilių parkavimas uždarame kieme.

SH DG42

Dariaus ir Girėno g. 42 (Naujininkai)

Patogiai įrengtas  motelis prie Vilniaus Oro uosto ir IKEA. Iki miesto centro 5 km, 5 min. automobiliu, 15 min. viešuoju transportu. Galime pasiūlyti virš 200 vietų

Dviviečiai ir daugiaviečiai kambariai. Su privačiais ar bendrais patogumais - priklausomai nuo pasirinktos kainos. Patogiai įrengtos bendros virtuvės, o dalis kambarių turi privačias mini virtuvėles.  Prižiūrima ir tvarkoma aplinka.

bottom of page